انجام کلیه امور بازرگانی و تجاری طبق مقررات، واردات و خرید کالاهای مجازاز منابع داخلی و خارجی و ترخیص آن از کلیه گمرکات کشور، صادرات و فروش به مصرف کنندگان داخلی و خارجی، ارائه خدمات پشتیبانی فنی و خدمات پیش از فروش مرتبط به موضوع - اخد تسهیلات و ضمانت نامه های بانکی و ارزی و ریالی از کلیه بانک ها و موسسات مالی واعتباری داخلی و خارجی، مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی  و سایر شرکت ها اعم از داخلی و خارجی، خرید سهام شرکت های داخلی و خارجی. اعطای نمایندگی در داخل و خارج از کشور، شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات و نمایشگاه های دولتی و خصوصی تشکیل انواع شرکت و مبادرت به هر گونه مشارکت و سرمایه گذاری در طرح های تولیدی، بازرگانی، خدماتی، هرنوع عملیات و معاملات مالی و تجاری و صنعتی که به طور مستقیم و غیر مستقیم یا تمام یا هر یک از موضوعات فوق مرتبط باشد. 
 
فعالیت های شرکت عبارتند از:

الف : تولید و سرمایه گذاری : باتوجه به ترسیم اهداف بلند مدت گروه هلدینگ تامین آتیه درخشان این شرکت ضمن تعریف فعالیتها گامهای مهمی در زمینه ورود به حوزه تولید و سرمایه گذاری بر روی فعالیت های اصلی شرکت ، انواع کاغذ و مقوا و تجهیزات الکترونیک برداشته است . در این زمینه و با استعانت از پشتوانه بسیار گرم پرسنل محترم بانک اقتصاد نوین و حمایتهای بی دریغ مسئولین گروه مالی اقتصاد نوین در آینده مفاهیم جدیدی در ارتباط با تولید و سرمایه گذاری در این شرکت ایجاد خواهد شد .

ب : تامین و تدارکات : تمرکز این شرکت بر روی فعالیت های گسترده انواع کاغذ و مقوا و همچنین تجهیزات و خدمات حوزه الکترونیک میباشد ، این شرکت تامین انواع کاغذ های نیاز بازار اعم از انواع کاغذ گلاسه ، مقوای پشت طوسی ، ایندربرد ، پشت چسب دار ، تحریر ، کپی گرید و سایر تنوعات این کالا را بر عهده دارد . همچنین با توجه به گستردگی تعاملات بین المللی ، در ارتباط با تامین انواع تجهیزات و خدمات حوزه الکترونیک به خصوص دیتا سنتر و IOT فعالیت می نماید .

گزیده ای از زمینه فعالیت های شرکت عبارتست از:

  1. واردات و توزیع انواع کاغذهای تحریر، گلاسه، مقوای پشت طوسی ، رول کپی گرید و سایر از کشورهای کره جنوبی، چین و اندونزی
  2. تامین و واردات انواع دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات
  3. واردات دستگاه های مورد استفاد در نظام پرداخت های مالی
  4. فعالیت در زمینه تامین و تدارک انواع لوازم التحریر

 

پ :صادرات : همچنین این شرکت،فعالیتهای مرتبط با حوزه صادرات انواع کالا و خدمات در زمینه های غذائی ، پتروشیمی ، ساختمانی و سایر را در جهت توسعه و پیشبرد اهداف خود در دستورالعمل فعالیتهای شرکت قرار داده است.